טיפים לנסיעת עסקים: כך תיכנסו לארה"ב ללא בעיות מיותרות

כאנשי עסקים שפועלים בזירה הגלובלית, ארה"ב היא ללא ספק יעד שהוא בגדר חובה, הן לטובת קיום של פגישות עסקיות עם ספקים ולקוחות אבל גם לטובת הרחבת היקף הפעילות. מאחר וכל דקה חשובה, נושא הכניסה לארה"ב מהווה חלק משמעותי מההתארגנות לקראת נסיעה, בייחוד בעבור אנשי עסקים שנמצאים באופן קבוע על הקו. בשביל לסייע לכם, להלן מספר דרכים שבהן תוכלו להיעזר, לטובת כניסה מהירה לארה"ב – וללא בעיות מיותרות.

הוצאת דרכון זר

על מנת להיכנס לארה"ב במהירות וללא עיכובים, רצוי לבחון את האפשרות של הוצאת דרכון זר. למעשה, כניסה לארה"ב עם דרכון אירופאי יכולה לקצר תהליכים, בייחוד לאור העובדה כי בניגוד לדרכון הישראלי, אזרחי אירופה אינם צריכים להוציא ויזה אלא יכולים להיכנס לארה"ב באופן חופשי, וללא צורך בהנפקת ויזה. בשנים האחרונות המודעות הציבורית לגבי הוצאת דרכון זר עלתה, בזכות תיקון לחוק שעבר בפורטוגל ואשר במסגרתו ישראלים יכולים להוציא דרכון בהתאם להוכחת זכאות לאנוסי ספרד ופורטוגל. כאנשי עסקים, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם לא רק להיכנס לארה"ב אלא גם לקבל דרכון המאפשר לנוע בין מדינות האיחוד באופן חופשי, ועל כן מדובר בטיפ שיכול לחסוך לכם לא מעט התעסקות מיותרת.

תיאום תור מראש לשגרירות

לפני שאתם סוגרים את כרטיס הטיסה שלכם לארה"ב, חשוב לוודא כי הדרכון והוויזה בתוקף. בדיוק כמו שהיום בעלי עסקים משתמשים באמצעים דיגיטליים לטובת ניהול העסק, גם בכל הקשור לתיאום תורים ניתן לראות קדמה משמעותית בדמות יכולת לקבוע תור דרך האינטרנט, וזאת דרך האתר הרשמי של השגרירות האמריקאית כאן בישראל. שימו לב כי לאור הביקוש הרב, היכולת לאתר תור במהירות היא מוגבלת למדי, ועל כ אפשר בהחלט לשקול ליצור קשר עם חברה המתמחה בקביעת תורים בשגרירות, בתוספת תשלום.

טיפים לנסיעת עסקים: כך תיכנסו לארה"ב ללא בעיות מיותרות

היערכות מראש בעקבות מגפת הקורונה

מגפת הקורונה הובילה לשינויים דרמטיים בכניסה של ישראלים לארה"ב, בדומה למדינות רבות בעולם. מומלץ להתעדכן בהנחיות החדשות של ארה"ב בנוגע לכניסה והצגת מסמכים כמו תעודת מתחסן כמו גם בדיקת PCR עדכנית. ללא הגעה עם המסמכים הללו אתם עלולים לא רק להתעכב לפני הטיסה אלא גם עלולים למצוא את עצמכם ללא יכולת להיכנס למדינה, ועל כן היערכות מראש עם מסמכים כמו גם בדיקות מתורגמות לשפה האנגלית היא חיונית לטובת כניסה מהירה.

אריזה נכונה של מזוודה

הרשויות האמריקאיות ידועות בכל העולם בתור מחמירות מאוד בכל הקשור לכבודה של נוסעים, ואינן מהססות לעכב למשך שעות רבות נוסעים עם מטען חשוד. על כן, אריזה נכונה של המזוודה שלכם היא חיונית לטובת כניסה מהירה, כאשר צריך להקפיד כי במזוודה שלכם אין חפצים חדים, פריטים שיכולים לשמש כנשק כמו  למשל פצירה, נוזלים דליקים וכן תיק מנהלים עם מנגנון אזעקה מאחר ואותו לא ניתן להעלות או להיכנס לגבולות ארה"ב.

לסיכום

נסיעה לארה"ב בעבור אנשי עסקים היא חלק בלתי נפרד משגרת החיים. רבים ובוודאי גם אתם נמצאים על הקו לא מעט, ועל כן באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, תוכלו להיות בטוחים כי הנסיעה שלכם תעבור בצורה חלקה ועם אפס עיכובים. תכנון מראש של הנסיעה בהתאם להגבלות הקורונה לצד בדיקה לגבי הוצאת דרכון זר היא זו שתאפשר לכם ליצור תמהיל נסיעות אפקטיבי שיוביל לניצול זמנים מקסימלי, ובהתאם לכך גם יצירה של תמהיל נסיעות המבוסס על הצרכים שלכם כאנשי עסקים שנדרשים להגיע לארה"ב באופן קבוע, כחלק מהפעילות העסקית הענפה הפועלת בזירה גלובלית.

השארת תגובה