לייק הבוס: 5 טיפים לבחירת מלון לאנשי עסקים

בחירה של מלון לקראת כנס מקצועי, פגישות עם לקוחות וספקים לצד הזמנה מצד אנשי עסקים לביקור היא חלק בלתי נפרד מהחיים של כל איש עסקים אשר פועל בזירה המקומית כמו גם הגלובלית. בשונה מבחירה של מלון לחופשה, בחירה של מלון לאנשי עסקים מחייבת מספר אלמנטים שיבטיחו כי מעבר לתמהיל העסקי ניתן יהיה לנצל את המלון גם לטובת פינוק ומנוחה. מתלבטים לגבי בחירה של מלון? להלן חמישה טיפים שיסייעו לכם להוביל ליצירה של חופשה בלתי נשכחת במסגרת של נסיעת עסקים. מוכנים? בואו נתחיל:

סביבת עבודה נוחה

מאחר ובעת שהות במלון אתם נדרשים גם לקיים פגישות עסקים אך לעבוד על הפרויקטים שלכם, בדקו היטב כי המלון אותו אתם בוחרים מציע סביבת עבודה נוחה הכוללת שולחן עבודה, כיסא מנהלים וכן פינה ייעודית שתאפשר לכם להשלים את המשימות ולהתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת סשן פגישות. מלון לאנשי עסקים לנסיעות עסקים כמו סי טאוור מרשת מלונות ישרוטל מציע לכם סוויטות יוקרתיות המצוידות בפינות עבודה וכן פינת אוכל המאפשרת לקיים פגישות פרונטליות, ברמת אירוח גבוהה ביותר.

גישה מהירה לאינטרנט

בעידן לאחר הקורונה, רבים מאנשי העסקים בוחרים לבצע את הפגישות בפלטפורמות טכנולוגיות כמו זום או שיחות  וידיאו בוואטספ. חשוב לוודא כי המלון מספק לכם תשתית אינטרנט מהירה, מתוך מטרה להוביל ליצירה של תמהיל עודה ופגישות המתבצע באופן שוטף וללא עיכובים מיותרים. כאשר תשתית האינטרנט נמוכה היא עלולה לחבל באופן משמעותי ביכולת שלכם לקיים את

 

 

מיקום מרכזי

המיקום של המלון  חשוב מאחר וכאנשי עסקים אתם נדרשים להגיע לפגישות במשרדים בתוך או מחוץ לעיר בה אתם עתידים לשהות. בשביל להימנע מעמידה ממושכת בפקקים שהפכה כידוע בישראל כמו גם בעולם למכת מדינה של ממש. על כן, בחרו במלון שממוקם בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים ועם גישה מהירה למרכז העיר, כל זאת מתוך מטרה להוביל לניצול זמנים מקסימלי ויצירה של תמהיל פגישות המתבצע בצורה נגישה, מהירה ויעילה הן באמצעות הרכב או ברגל.

טרקלין עסקים

טרקלין עסקים הוא אלמנט מהותי בתהליך הבחירה של מלון, מאחר ולא מעט אנשי עסקים ובוודאי גם אתם מעדיפים לקיים את הפגישות בתוך הלובי או בטרקלין עסקים בדמות חדר ישיבות. לפני שאתם סוגרים את המלון בדקו מול המלון את הזמינות של הזמנת חדר ישיבות, משך הזמן שאותו תוכלו לנצל לטובת הישיבה וכן האם הטרקלין מאובזר גם בטכנולוגיה כמו למשל מסך טלוויזיה ויכולת שליטה מרחוק, כך שתוכלו להקרין מצגות או להציג את התוכנית העסקית בצורה נגישה.

שירותי VIP

כאנשי עסקים עסוקים, אין לכם את הזמן לבזבז בישיבה ממושכת בחדר האוכל או בהמתנה. על כן, בדקו כי במלון יש שירות VIP המאפשר לכם  לחסוך זמן ולהזמין אוכל לחדר או לחדר הישיבה, כאשר לכל אורך השהות מלווה אתכם נציג מטעם המלון אשר מלווה אתכם לכל אורך השהות ומאפשר לבצע הזמנות של אוכל או הסעות, בהתאם לדרישות שלכם. מדובר בשירות שהפך כבר לסטנדרט ברוב המלונות בישראל, ועל כן בתהליך הבחירה צריך לשים דגש על האלמנט הזה אשר יכול לחסוך לכם לא מעט זמן, מאמץ ותסכול כתוצאה משירות שאינו תואם את הדרישות שלכם כאנשים שעוסקים בעולם העסקים.

לסיכום

בשביל לבחור מלון עסקים מוצלח, צריך לבחון מספר דגשים כמו המיקום, החיבור לאינטרנט, החדר וכמובן טרקלין עסקים שיאפשר לכם לנצל את השהות במלון לטובת קידום אישי, מקצועי וכן יצירת קשרים עם אנשי עסקים, ארגונים וחברות מהארץ כמו גם מהעולם. באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, תוכלו להיות בטוחים כי בחרתם נכון, ואף לשוב למלון, בעת הצורך.

השארת תגובה