חברות הייטק וסטארטאפ: כדאי שתכירו את ארק אוטומציה

אם אתם עובדים בחברת סטארטאפ או בהייטק בכלל, יש חברה שכדאי לכם מאוד להכיר. בוודאי אם הרעיון שלכם דורש שימוש באוטומציה או רובוטיקה. האם וכיצד מתאים לשלב תחומים אלה בפעילות שלכם? כיצד מתכננים זאת? מי מייצר מערכות מסוג זה? על שאלות אלה ונוספות, תוכלו לקבל תשובות מקצועיות מחברת ארק אוטומציה, שהיא בין המובילות בארץ בתחום הרובוטיקה והאוטומציות.

רובוטיקה ואוטומציות, עבור חברות הזנק ובכלל

אלקטרוניקה מתקדמת ומחשוב מתוחכם, מאפשרים כיום ליישם אוטומציה ברמת התוכנה, באופן מאוד מתקדם. חברות הזנק רבות שעוסקות בתוכנה ו/או אלקטרוניקה, נותנות לכך ביטוי כזה או אחר. אפשרויות אלה משתלבות בעולם הפיזי, גם דרך ההיבט של רובוטיקה. הרובוטים עושים פעולות פיזיות מורכבות מסוגים שונים, מודעים לסביבתם בסיוע מגוון חיישנים ומסוגלים להפעיל שיקולים שונים בפעולתם, בהתאם לנסיבות. באמצעות רובוטיקה ואוטומציה, חדשנות טכנולוגית יכולה להשתלב בעולם הפיזי היום יומי, בסביבות ייצור ומפעלים ועוד. מדובר למעשה על שילוב תחומי ידע שונים, באופן מתקדם ומאתגר במיוחד. חברות הזנק וחברות הייטק בכלל, נכנסות פעמים רבות לניסיונות וכיוונים פורצי דרך, אשר שילוב תחומי הידע הזה עשוי לסייע להם מאוד. לעתים, הוא חיוני למימוש הרעיון. כך שמחד – חברת הזנק היא חברה שמעצם טבעה פורצת דרך. אך מאידך, הצלחתה תלויה גם בשימוש רחב וחכם במה שכבר קיים והסתייעות במומחים שמתמצאים בחזית הטכנולוגיה הנוכחית.

 

 

ארק אוטומציה ומה שהיא מציעה לכם

"מכונות סדרתיות" הוא מונח שמספק דוגמה למה שתיארנו וגם יאפשר לנו להציג את ארק אוטומציה. נאמר שאתם חברת הזנק עם רעיון חדשני למכונה שימושית ופורצת דרך. את הרעיון הכללי יש לכם ועל הנייר הוא נראה מבטיח וישים. פרטי פרטים טכניים שונים עדיין לא ברורים, מאחר שהדבר הוא מעצם טבעו פורץ דרך וחדשני. ככל הידוע לכם, איש עוד לא ניסה זאת לפניכם. אז בכדי לחבר בין הרעיון למכונה לבין העולם האמיתי, יש לפנות לחברה שמתמחה בכך. ארק אוטומציה מתמחה בפיתוח וייצור מערכות אוטומציה, מערכות רובוטיקה ומכונות שונות. אם תפנו אליה, תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני ולהבין טוב יותר את הכרוך במימוש רעיונותיכם. בהמשך תבצעו ביחד אפיון של המכונה המבוקשת, עם הגדרת התפקידים והמטרות שלה וכדומה. לאחר מכן ארק אוטומציה תבנה עבורכם אב טיפוס של המכונה, אשר יאפשר לכם לבדוק את ישימות הרעיון, להסיק מסקנות ולשפר את התכנון. כל זאת, כאשר לצידכם גוף מקצועי ומנוסה, אשר יסביר, ייעץ, יציג חלופות שונות ויסייע לקבל החלטות טובות. אם הכל יתקדם כמצופה, תגיעו לבסוף לשלב של ייצור סדרתי של המכונה שלכם (ולכן המונח "מכונות סדרתיות”), שתוכלו כעת למכור ללקוחותיכם.

עוד תועלות עבורכם

ארק אוטומציה מתמחה בין השאר בהתאמת מערכת חומרה אופטימלית, למימוש רובוטיקה ואוטומציות. התאמה זו, תחסוך לכם בהוצאות של ייצור המערכת שהזמנתם. זאת, במיוחד אם מדובר על מערכת שמיועדת לייצור המוני (מכונות סדרתיות למשל). במקביל, תכנון כזה יאפשר לכם למקסם את החזר ההשקעה (ROI) על כך ואת הרווח. עוד דברים שתוכלו להזמין מהחברה, בהתאם לצורך, כוללים

  • רובוטים – רובוטים מסוגים שונים, מיצרנים מובילים בתעשייה מיוחדת זו.
  • מכונות הרכבה – מכונות הרכבה וקווי הרכבה רובוטיים. ארק מציעה שירותי אפיון לפתרונות כאלה, התקנה, הטמעה ושירות.
  • מתקני בדיקה – מערכות רובוטיות, לבדיקת מוצרים שונים. זו עשויה להיות מערכת לבדיקת המוצר שאתם מפתחים או שאולי פיתחתם בעצמכם רעיון למתקן בדיקה חדשני.

לסיכום

עבודה עם מומחים מובילים בכל תחום, מהווה מפתח חשוב להשגת התוצאות הטובות ביותר. עבור חברות הזנק (והייטק בכלל) ולגבי רובוטיקה ואוטומציה, זה אומר לפנות אל חברת ארק אוטומציה.

השארת תגובה