מעוניינים לשפץ את המשרד שלכם? 5 טיפים לעיצוב משרד החלומות

חושבים לשפץ את המשרד? המאמר הזה מיועד עבורכם. שיפוץ המשרד הוא אחלה הזדמנות לעשות דברים שלא יכולתם לעשות לפני, קבלו  5 טיפים לעיצוב משרד החלומות.

רכשו אביזרי נוי ועציצים

אם אתם רוצים ליצור את האווירה המושלמת במשרד שלכם, אתם צריכים לשלב בו אביזרי נוי ועציצים. שיפוץ משרד זו הזדמנות מעולה לעשות את זה, מכיוון שתוכלו לעשות דברים שללא שיפוץ זה יהיה מאד קשה. למשל, תוכלו ליצור נישה בקיר מגבס שבה תציבו עציצים ואביזרי נוי שונים, תוכלו לתלות צמחים מטפסים ואפילו לתכנן את החצר של המשרד, אם יש לכם כזו. הקפידו על כמות לא מוגזמת מידי של אביזרי נוי ועציצים, אנחנו תמיד ממליצים ללקוחות לעשות הכל במידה ולא להגזים. אגב, זו בדיוק הסיבה שבגינה מומלץ לעשות שיפוץ משרד כדאי לעשות אצל חברה מתמחה, היא תוכל לייעץ לכם כיצד לעשות את הדברים כמו שצריך.

הקפידו על בחירת צבעים נכונה

בתום עבודת השיפוץ אתם תצטרכו גם לצבוע את המשרדים שלכם. זו בדיוק ההזדמנות לומר ולהמליץ לכם לעשות בחירה מושכלת ומוקפדת של הצבעים, אחרת אתם הולכים להשיג את האפקט ההפוך ממה שתכננתם. אם אתם הולכים על האופציה המסורתית של צביעת הקירות בלבן, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לעשות טוויסט עיצובי ולבחור קיר אחד במשרד שאותו תצבעו בצבע שונה ולא פחות חשוב הזה, טקסטורה שונה. זה יקפיץ את הרמה העיצובית של המשרד ביג טיים הלקוחות שלכם לא יישארו אדישים לזה.

הקפידו לנצל את התאורה הטבעית

אם אתם כבר משפצים את המשרד, אנחנו ממליצים לכם לעשות הכל, אבל הכל, כדי לאפשר לעצמכם לנצל את התאורה הטבעית של השמש. איך עושים את זה? במהלך השיפוץ תוכלו למשל להחליט שאתם מתקינים תריסים חשמליים במשרד. את אלה תתקינו במקום התריסים הישנים שלא העזתם לפתוח, כך שהם חוסמים את כניסת האור פנימה. התקינו תריסים חשמליים ותוכלו לשלוט על כמות התאורה שנכנסת פנימה ולנצל אותה.

 

 

החליפו דלתות ומשקופים

המשרד שלכם יכול להיות מושלם אחרי השיפוץ, אך אם לא תחליפו את הדלתות והמשקופים הבלויים, לא עשיתם בזה שום דבר. אז כן, שיפוץ הוא אחלה הזדמנות להחליף את המשקופים והדלתות הישנות במשרג ולגרום לו להיראות באמת כמו חדש. לא חייבים ללכת על המוצרים הכי יקרים, בטח אם המשרד לא בבעלותכם, אך אתם לא מאמינים כמה זה ישדרג את המשרד שלכם.

נצלו את הגובה של חדר המשרדים

אחת הטעויות הנפוצות של לקוחות בא לידי ביטוי בכך שהמשרד נשאר עמוס מידי גם לאחר השיפוץ. לכן, אנחנו ממליצים לכם לנצל את הגובה של החדר ולהתקין למשל נישה או ספרייה מגבס ממש בתוך הקיר. על הנישה הזו תוכלו להציב את כל הדברים שלוקחים לכם מקום מהמשרד, כמו למשל ספרים מקצועיים, ציוד יום יומי שאתם משתמשים בו ועוד.

השקיעו גם בשטחים פחות חשובים

זה אולי נשמע לכם קצת מוזר בתור בעלים של משרד, אך המטבח למשל חשוב לעובדים שלכם לא פחות ממה שחדר הישיבות חשוב לכם. לכן, אם אתם כבר משפצים, אנחנו ממליצים לכם לנצל את ההזדמנות ולהתקין מטבח חדש שגם ישדרג את הנראות של המשרד וגם ישמש אתכם לאורך שנים. אתם לא מאמינים כמה העובדים שלכם יעריכו את זה.

לסיכום, אם אתם רוצים לשפץ את המשרד שלכם כך שיהפוך למשרד החלומות, אנחנו בהחלט ממליצים לכם ליישם את הטיפים שהצגנו במאמר זה.

השארת תגובה