3 כלים בסיסיים לקידום האתר שלכם

לא מעט אנשים כיום בוחרים להיעזר באתרי אינטרנט על מנת לשווק את המוצר או השירות שלהם. עד לפני מספר שנים האפשרויות הטובות ביותר לשיווק ופרסום היו מודעות עיתונות או שלטי חוצות שחשפו את המוצר לעיני רבים. אך בשנים האחרונות עם התקדמות כל עולם הטכנולוגיה והגישה הפשוטה של כולם לרשת, אתרי האינטרנט תפסו את המקום הראשון והמוצלח ביותר לשיווק, פרסום ומכירה. אז אם גם אתם רוצים להיעזר באתרי אינטרנט על מנת לקדם את המוצר או השירות שלכם, קיימת חשיבות לדעת שישנה דרך שתאלצו לעבור על מנת להפוך את אתר האינטרנט שלכם ליעיל ורווחי.

הליך בניית האתר לא יספיק – הכירו את שירותי קידום אתרים

בניגוד למקובל לחשוב, הליך בניית האתר אינו מספיק על מנת להצליח לייצר תנועת גולשים וליצור את החשיפה לה ציפיתם. מנועי החיפוש של גוגל עורכים מעין סלקציה ובוחרים להציג בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש את אתרי האינטרנט המוצלחים ביותר. על מנת לגרום לגוגל לסמן את האתר שלכם כאיכותי, מוצלח ומעשיר, חשוב להיעזר בשירותי קידום אורגני או קידום ממומן בהתאם לצרכים האישיים שלכם. אנשי מקצוע העובדים בתור מקדמי אתרים עושים שימוש בלא מעט כלים מתקדמים שמאפשרים להם לעקוב אחר התקדמות האתר. בין כלל הכלים המתקדמים הקיימים כיום, כדאי שתכירו את השכיחים והמומלצים ביותר.

3 כלים בסיסיים לקידום האתר

גוגל אנליטיקס

הוא כלי מתקדם המאפשר לכל מקדמי האתרים ליצור מעין דוח סטטיסטי על אודות תנועת הגולשים באתר. מעבר לכמויות גולשים בלבד, כלי זה חושף בפני מקדמי האתרים נתונים רבים נוספים כמו מקורות התנועה ואמצעי המכירות, מעקב אחר המבקרים באתר, מדידת יעילותן של פרסומים שונים ויכול אף לעקוב אחר כניסות לאתר מקישורים המפורסמים בכל רחבי הרשת. מקדמי אתרים עושים שימוש תדיר בכלי מתקדם זה על מנת לאתר את המקורות המוצלחים ביותר מהם מגיעים לקוחות רבים, לאתר את הפרסומות הטובות ביותר וללמוד כמה שיותר על קהל הלקוחות הפוטנציאלי, רצונותיו וצרכיו. כלי זה מוצע בחינם בגרסה הבסיסית ודורש תשלום סמלי עבור הגרסה המתקדמת.

סקרימינג פרוג

סקרימינג פרוג היא תוכנה שפותחה על ידי חברה לקידום אתרים בחו"ל ומציעה מעקב צמוד וניתוח לאתר שלכם ושל כל המתחרים שלכם. בעזרת תוכנה זו ניתן לאתר לא מעט תקלות שעלולות לגרום לדירוג האתר בעיני גוגל לרדת, מה שכמובן ימנע את התקדמותכם בהליך קידום אתרים. התוכנה יודעת לסרוק אתרים על פי כתובת URL, גם של אתרים מתחרים.

כלי לביצוע מחקר מילים

בין כלל הפעולות החשובות ביותר שיש לעשות באתר על מנת לקדמו, יש את פעולת איתור מילות המפתח הרלוונטיות והמחופשות ביותר. על מנת לסייע לגוגל להבין היטב את פועליכם, התחום בו אתם מעוניינים למכור או לשווק, חשוב לאתר מילות מפתח חזקות ומחופשות שיסייעו לגוגל בהליך האיפיון. בעזרת שימוש במילות מפתח טובות שישולבו באתר (באופן טבעי ומושכל), גוגל תדע להציג את האתר שלכם לגולשים שחיפשו תכנים או מידע בנושא.

השארת תגובה