ציוד משרדי למשרד דיגיטל: רצוי או מיותר?

אנחנו חיים בעולם דיגיטלי, אין איך להתעלם מהעובדה הזאת. השימוש במחשבים הוא כל כך נפוץ עד שאנחנו כמעט ולא יכולים לתאר לעצמנו חיים בלי מסך או מקלדת. כל נפילה של רשת האינטרנט מכניסה את המשרד לבהלה. אבל האם זה אומר שאנחנו צריכים להפסיק להזמין עטים ומחברות לחברות? לא בטוח. נכון שלכל טלפון פשוט יש אפליקציית פתקים ותיעוד לא מחייב דף ועט כמו בעבר, אבל השימוש בכלי כתיבה מסורתיים הוא עדיין חיוני לעובדים רבים. אז רגע לפני שאתם זונחים את הזמנת הרכש הקרובה תנו לנו להזכיר לכם כמה דברים חשובים על ציוד משרדי ישן וטוב.

כותבים ללא הפסקה

החיים בעולם המודרני דורשים יכולות תקשורת כתובה גבוהות, כולנו משתמשים במקלדות ומתעדים הכל ברשתות חברתיות. אבל מה קורה לעובד אשר רוצה לתעד פגישה, או לרשום מזכרים ולא יכול לעשות זאת כי הוא לא נמצא ליד מחשבו האישי? ההחלטה לרכוש ציוד משרדי גם בעולם המודרני עדיין נשמעת הגיונית ורלוונטית מכמה סיבות.

המחשבים והניידים הן המצאות עם יתרונות וחסרונות רבים ועדיין קשה מאוד להחליף לגמרי את הצורך בתיעוד כתוב. כאשר אתם נמצאים בישיבת צוות ורוצים להכין תוכנית עבודה לשבוע הקרוב, אתם רוצים שיהיה לכם עט בנמצא כדי לצייר טבלה, לרשום את ראשי הפרקים ולהוסיף הערות אישיות שלכם לדברים.

כתיבה היא פעולה אינסטינקטיבית והיא מאפשרת לכם להוציא רעיונות מהראש בדיוק באופן בו אתם חושבים אותם. אתם יכולים להיות בטוחים שאחר כך יהיה לכם זמן לערוך את הדברים, אבל בשלב הראשון, עט ודף הם מקום בטוח לכתוב בו כל אשר עולה על רוחכם.

ציוד למשרד

איזון הוא שם המשחק

חברות דיגיטל רבות מסתייעות בשירותים של תוכנות לארגון משימות כמו Clickup או Asana כדי לעשות לעובדים סדר ולשמור על קצב עבודה וניהול זמנים מועיל ואפקטיבי. גם השימוש בתוכנות אלו לא מוריד מערכם של כלי הכתיבה. לפעמים כדאי להכין את המשימות בטיוטה כתובה כפי שהחלטתם עליה לאחר דין ודברים. לאחר מכן ניתן להעלות את הגדרת העבודה לתוך תוכנת ניהול המשימות ולהתחיל לעבוד במחשב.

בכל הנוגע לשימוש בכלי כתיבה וציוד משרדי, ברור שחשיבותם ירדה עם השנים והם פחות רלוונטיים לחיי העבודה שלנו כיום. אבל מציאת איזון בין מחשבים לכלי כתיבה היא חשובה. אנחנו משתמשים בכתיבה כדי לעבד את הרעיונות שלנו, לכתוב טיוטות ולארגן את המשימה שלנו טרם ההגשה הסופית. גם בחברות הדיגיטל המתקדמות ביותר אי אפשר לגזול מהעבודה אם העט בטענה שהמחשב הוא חלופה זהה. אז בהזמנת הרכש הבאה שלכם, תחשבו על כל הסיבות לשימוש בעט ונייר, כמו ישיבות צוות, כתיבת רעיונות ותזכורות. כאשר תחליטו לרכוש ציוד משרדי, צוות העובדים שלכם יהיה אסיר תודה למהלך.

השארת תגובה