מטמיעים טכנולוגיות בעסקים: אילו שירותי מחשוב ענן מציעה חברת יוניבו?

הטמעת טכנולוגיות חדשות בעסקים היא דבר שגרתי ומתמשך, אשר כל עסק מודרני צריך להיות מודע אליו. מייד נסביר (או נזכיר) מדוע. במסגרת שירותים אלה, שירותי ענן תופסים כיום מקום מרכזי. חברת יוניבו היא חברה אשר מציעה שירותי ענן וגם מסייעת בהטמעתם בעסקים. לפניכם היכרות קצרה עם חברה מעניינת זו.

מטמיעים ומתקדמים

שירותי ענן נמצאים במקום מרכזי מאוד בעולם המחשוב העסקי, בעשור האחרון ואפילו לפניו. הטמעתם מקדמת עסקים לעתים באופן דרמטי למדי ולמעשה, עסק מודרני ממוצע כמעט תמיד יעבוד איתם. לפחות חלקית. בעזרת שירותי חברות שמתמחות בכך מסוג יוניבו ישראל, ניתן להסתגל לעולם מחשוב הענן ולהיעזר בו, בצורה יעילה במיוחד. אלה בעצם מעין תוכנות מחשב ותשתיות כגון אחסון, אשר מוצעים כשרות מרוחק באינטרנט. כאשר אנו מדברים על שירותי ענן, יש לכך כמה מודלים. אך לרוב, הכוונה למודל SaaS (Software as a Service) או "תוכנה כשרות”. עסקים רבים נהנים כיום מתועלות מחשוב הענן. זאת, כאשר הם מיישמים זאת באופן מחושב וחכם, בסיוע ספקים מקצועיים כגון יוניבו.

שירותי הענן של יוניבו

אז אילו שירותי ענן מציעה החברה? שירותים אלה כוללים בין השאר

  • סביבת עבודה בענן – כך שתוכלו לעבוד כפי שאתם עובדים באופן רגיל (עם המחשוב הפנימי בעסק), אך במודל של שירותי ענן,
  • שירותי דואר עסקי – הדואר האלקטרוני הוא עדיין כלי עבודה חשוב ביותר וגם הוא הסתגל לעולם שירותי הענן.
  • מרכזייה טלפונית בענן – מרכזייה טלפונית היא צומת פעילות חיוני בכל עסק, במיוחד בסוגי עסקים שמבצעים שיחות רבות. השימוש בכך במודל של שירותי ענן, מזניק את היכולות במרכזיות אלה קדימה, באופן משמעותי.
  • שירותי התאוששות מאסון – לקבלת יכולות התאוששות מאסון, כגון גיבוי ומנגנוני שחזור מהירים.

 

 

תועלות הענן – תזכורת קצרה

מחשוב ענן מספק יתרונות כספיים ניכרים. זאת לפני הכול, מאחר שהוא משנה מהותית את המודל שבו צורכים את המחשוב. באופן רגיל, עסקים רוכשים תוכנות, אשר אותן יש להתקין על גבי חומרה, שאותה יש לתחזק באמצעות בעלי מקצוע יקרים. מחשוב ענן מבטל חלק ניכר מכך, מאחר שהוא מעביר אתכם למודל של שכירת שימוש במערכת מחשוב מרוחקת! תודות לכך, גם מקבלים פישוט ניכר של המחשוב הפנימי בעסק. כעת תמצאו שהתפנו לכם משאבים שונים – תקציבים, כוח אדם, אפילו מקום פיזי בעסק. משאבים אלה, תוכלו להפנות למטרות חשובות אחרות. מחשוב הענן מספק גם גמישות רבה בשימוש בו. יש למחשוב ענן למעשה עוד תועלות רבות – עושר התועלות הזה, הוא חלק מ"סוד" ההצלחה הגדול של שירותי הענן. על קצה המזלג, נזכיר את התועלות האלה למשל: שיפור היכולת לעבוד מרחוק בקלות. שיפור השרידות העסקית במקרי כשל במחשוב (שהולך יחד עם היבט העבודה מרחוק). עדכניות מרבית של המחשוב ועוד.

הטמעת שירותי ענן – איך זה עובד?

חשוב להבין, שהטמעת שירותי ענן היא כיום דבר קל יחסית. אלה שירותים אשר נמצאים בפיתוח והבשלה במשך זמן רב (מבחינת עולם המחשוב, עשור למשל הוא תקופת זמן ארוכה ביותר). לכן, כיום הם במצב שבו קל מאוד להשתמש בהם. עצם המעבר לשירותים אלה, גם הוא נעשה כיום באופן זריז ויעיל במיוחד, עם כמה שפחות הפרעות לפעילות העסקית השוטפת.

לסיכום

אם תעזרו בשירותי הענן וגם בחברת יוניבו, תהיו בכיוון הנכון לקדם את המחשוב בעסק שלכם לעולם המודרני. כך תוכלו להבטיח, שאתם גם מתקדמים ושורדים עסקית וגם – ביישום חכם, אפילו פורצים דרך ופורחים.

השארת תגובה