איך תוכל לקדם את העסק שלך ע"י קניית לייקים?

ניהול עסק מצליח מצריך טיפול בהרבה סוגיות ופרטים. אתר אינטרנט הוא אחד הנושאים הללו. כיום, אתר מתפקד ומקודם כמו שצריך הוא דבר בסיסי באסטרטגיה השיווקית של העסק. גם רשתות חברתיות נהיו הכרחיות בשנים האחרונות. ניהול דף פייסבוק, ניהול דף אינסטגרם או ערוץ יוטיוב אלו דברים מומלצים לכל עסק. הבעיה עם כל זה מתחילה כאשר אנחנו פותחים דף חדש או מפרסמים פוסט חדש. לדף החדש או לפוסט החדש אין מספיק לייקים ושיתופים. המצב הזה איננו מומלץ ויוצר לא מעט בעיות, אבל יחד איתן גם הזדמנויות שונות. במאמר הבא נראה כיצד מתמודדים עם מצב של חוסר בלייקים, נבחן מהן הבעיות וכיצד נטפל בהן בצורה הכי טובה ומשתלמת. סקרנים?

קניית לייקים

אין לנו לייקים!

בואו ננסה להבין מהן בדיוק הבעיות שעלולות לצוץ אם חסרים לנו לייקים או שיתופים בעמוד העסקי שלנו. לאחר מכן נבחן כיצד קניית לייקים לאינסטגרם או לפייסבוק, עשויה להיות אפשרות מעשית ואף פתרון נהדר לבעיה. ולבסוף, נבדוק כיצד עושים זאת נכון ומה יוצא לנו מכל זה. נתחיל אם כן מהבעיות:

  • דף עסקי חדש נפתח ללא לייקים. זה דבר לא רצוי, משום שמי שמבקר בדף העסקי, לא יודע שהוא נפתח לאחרונה, ואפילו אם הוא יודע, המחסור בלייקים נותן הרגשה שוממת או חסרת פופולאריות. לייקים מהווים ביטחון חברתי ומשדרים מראה של עמוד פופולארי ומבוקש. כאשר לקוח או לקוח פוטנציאלי רואה שהדף העסקי עשיר בלייקים, הוא מפרש את זה כהמלצות על אותו הדף או כמדד לאיכות העמוד.
  • פוסטים ללא לייקים גורמים לגולש לחשוב שגולשים אחרים לא אהבו את אותו התוכן. זה יוצר אצלו רתיעה ללחוץ גם כן לייק ומונע מהפוסט להפוך לוויראלי ולהגיע לאנשים נוספים.
  • אין לדעת בדיוק מה המנגנון שהרשתות החברתיות משתמשות בו בשביל להחליט מה יוצג ומה לא בפיד של כל משתמש, כמו שגם מורכב להבין את האסטרטגיה של פייסבוק. בקשר לאינסטגרם, המצב דומה. מה שכן ניתן להעריך הוא שפוסטים ועמודים עם לייקים יקודמו בצורה טובה יותר. מחסור בלייקים יעצור את הפלטפורמות מלקדם את התוכן שלנו.
  • שיתופים באתר שלנו – לעיתים נרצה לשתף פוסטים או תמונות אינסטגרם אצלנו באתר העסקי. שיתוף תוכן עם מעט לייקים הוא דבר לא רצוי. הוא מצביע על חוסר פופולריות של העסק בקרב לקוחותיו וזה יכול להתקבל כמסר בעייתי באתר שלנו.

איך פותרים את הבעיות הללו?

כדי להימנע מכל הבעיות הללו, אנחנו צריכים לדאוג שהפוסטים השונים שלנו יקבלו מספיק לייקים. אבל מה ניתן לעשות? פוסטים בנושאים עסקיים שונים יכולים להיות מעט משעממים ולא יסחפו אחריהם גל של משתמשים שילחצו לייק, לפחות לא בהתחלה.

הפתרון הוא לקנות לייקים. קנייה של לייקים ושיתופים היא דבר שנעשה נפוץ יותר ויותר בכל הפלטפורמות והרשתות החברתיות הקיימות, ולא מעט בעלי עסקים עושים זאת באופן קבוע. הנה כמה עצות על איך עושים זאת ומה חשוב לדעת:

  • קניית לייקים יכולה להתבצע על ידי 'בוטים' אוטומטים. אלו הם בעצם מחשבים שמותקנים עם תוכנות שונות, כשאלה נכנסים לפוסטים השונים ולוחצים על כפתורי הלייקים. יש סיכון בשיטה מכיוון שפייסבוק מפעילים מערך ניטור שמנסה לבדוק בדיוק את הרכישות הללו ולפסול אותן.
  • ניתן לקנות לייקים על ידי פרסום הפוסט בקמפיין הממומן בפייסבוק או באינסטגרם. זו דרך בטוחה מבחינת הרשת החברתית. כמו כן, זוהי גם דרך יקרה לעשות את זה. ניתן להוזיל עלויות על ידי פרסום הקמפיין במדינות עולם שלישי שהן זולות יותר לפרסום. הבעיה היא שאז הלייקים יהיו של אנשים מאותן מדינות. זה יכול להיות בעייתי ולהיתפס כלא אותנטי. חוץ מזה – אלה לייקים של גולשים שלא עתידים להיות לקוחות של העסק, וחבל.
  • הדרך השלישית לקניית לייקים היא להטיל את המלאכה על חברה שלא משתמשת ב'בוטים'. ישנן שיטות להשיג לייקים אמיתיים מפרופילים אמיתיים שנמצאים באזור הפעילות של העסק. כיצד אותן חברות עושות זאת? זה סוד מקצועי והשיטות שונות ומגוונות. מה שחשוב הוא שזה עובד.

 

רכישת לייקים נהייתה עניין שבשגרה בעיקר במצבים של פרסום פוסטים חדשים או הקמת עמודים עסקיים. רצוי להטיל את המלאכה על חברה עם ניסיון בתחום שיכולה גם להתחייב לתוצאות ולהעניק לכם שירות איכותי ומקצועי.

השארת תגובה