מכירות אונליין: האם כדאי להעסיק שליחים או להיעזר בחברת שליחויות?

אתר המתמחה במכירות אונליין מחויב לספק ללקוח שירות משלוחים מהיר ומקצועי, כאשר לרשותכם עומדות שתי אפשרויות: העסקת שליחים באופן ישיר או יצירת קשר עם חברת שליחויות. מה עדיף? יצאנו לחקור, וחזרנו עם תשובות.

בעלי אתר למכירות אונליין? המדריך הבא הוא בשבילכם

כבעלי אתר המתמחה בתחום המכירות אונליין, אתם בוודאי מודעים לעובדה כי חלק בלתי נפרד מההצלחה של האתר כוללת קודם כל וראשית כל את מערך המשלוחים שלכם. לא משנה אם המוצרים שלכם איכותיים ומוצגים בצורה נעימה באתר, אם המשלוח לא יגיע במהירות ללקוח (תוך חמישה עד שבעה ימי עסקים לכל היותר) הלקוח/ה לא ישוב לבצע את הרכישה אצלכם ואף יכול לפגוע באופן ממשי בתדמית של האתר. בעידן שבו בעלי עסקים בתחום האונליין מתקשים להתמודד עם התחרות, זה הזמן להקים מערך משלוחים אמין יעיל ומקצועי. האפשרויות אשר עומדות בפניכם היא העסקה ישירה של שליחים או יצירת קשר עם חברת שליחויות מובילה אותה ניתן לאתר באמצעות מיי דליברי – מצאו חברת שליחויות בקליק. כיום שליחויות הן דבר שבשגרה ולכן חברת משלוחים מקצועית תוכל לספק מענה במהירות.

מכירות אונליין - האם כדאי להעסיק שליחים או להיעזר בחברת שליחויות

מדוע לא כדאי להעסיק שליחים באופן ישיר?

המערך של הקמת שליחים בהעסקה ישירה מהווה הוצאה כספית אדירה בעבורכם כבעלי האתר. למעשה, אם אתם מחליטים לנהל בעצמכם את מערך המשלוחים אתם צריכים לקחת בחשבון כי מדובר באופרציה מורכבת הכוללת בין היתר גיוס של שליחים, הכשרה, רכישה של כלי רכב לטובת ההובלה כמו גם יצירת קשר עם חברה המתמחה בתחום של המשלוחים לצורך מעקב אחר המשלוח. מדובר באופרציה שדורשת מכם להיות תמיד בבקרה ועם שימת דגש על מענה מדויק הן מצד השליחים והן מצדכם כבעלי האתר. מדובר בעלויות לוגיסטיות גבוהות, ועל כן בכדי לחתור לחיסכון כספי בעלי אתרים המתמחים במכירות אונליין מעדיפים לעבוד עם חברת שליחויות.

מדוע עבודה עם חברת שליחויות עדיפה על העסקה ישירה?

באמצעות יצירת קשר עם חברת שליחויות מובילה תוכלו לקבל מענה מדויק לצרכים של האתר, בהתאם להיקף הפעילויות ועם שימת דגש על הפעלת מערך של שליחים הפועל מטעמכם, ומנהל את התהליך מא' ועד ת'. במסגרת השירות אתם כבעלי האתר מקבלים שקט נפשי והתעסקות בדברים החשובים באמת, במקום להתמקד במחלקת המשלוחים. חברת משלוחים בעלת ניסיון בענף תדע לספק לכם מעטפת מקצועית מלאה הכוללת בין היתר את השליחים כמו גם מערכת מעקב דיגיטלית, באמצעותה תוכלו לעקוב אחר המשלוח ולוודא כי אכן הוא הגיע ליעדו. נוסף לכך, חברת השליחויות היא זו שמעדכנת את הלקוח בדבר קבלת החבילה ובכך מאפשרת לכם כבעלי האתר להתמקד בניהול שוטף והכרחי לצורך השלמת העסקה. לסיכום, כבעלי אתר אונליין חשוב לייצר לעצמכם את המעטפת הנכונה בכדי שתוכלו למנף את האתר לצורך פעילות עסקית מלאה ומוצלחת.

השארת תגובה