הכירו את אתר דפי כתום: פרסום עסקים ביהודה ושומרון

פרסום של עסקים ביהודה ושומרון אינו אותו דבר כמו פרסום עסקים בכל מקום אחר. באזורים אלה יש אתגר מיוחד שמייד נסביר. אתר דפי כתום הוא אתר אשר נועד לתת לכך מענה. אם אתם גרים ביהודה ושומרון, מעוניינים להיות לקוחות של עסקים שממוקמים באזורים אלה או שאתם בעלי עסקים שממוקמים בהם, המאמר הבא יציג בפניכם פתרון מעניין וחשוב.

 

עסקים ביהודה ושומרון

עסקים הם לרוב דבר שלא קשור לפוליטיקה. למרות זאת, מדי פעם יש יוצאי דופן. רואים זאת לא מעט בהקשר של גורמים אנטי ציוניים אשר מחרימים ישובים ועסקים באזורים מסוימים מסיבה כזו או אחרת. כחלק מכך, במשך השנים עסקים ביהודה ושומרון סובלים מהחרמה על ידי גורמים שונים בארץ ובעולם. אך המתיישבים באותם אזורים ידועים כאנשים מעשיים שלא מתקפלים או מוותרים בקלות ולא זה מה שישבור אותם.

 

דפי כתום נכנס לתמונה

כחלק מהפתרון לאתגר החרמות, הוקם אתר מיוחד בשם אתר דפי כתום. אתר זה פועל מאז השקתו ב-2009 ומספק מידע על מבחר עסקים באזורים אלה. בכך, הוא מסייע בעיקר לשתי אוכלוסיות: למי שמחפשים עסקים כאלה לבחירה מהירה ומסייע לבעלי העסקים עצמם אשר זקוקים לאמצעי להשגת לקוחות. ניתן לבחור באתר מבין 3,500 עסקים שמפרסמים בו. עסקים אלה ממוקמים בכל רחבי האזור, כולל הר חברון, גוש עציון, יהודה, שומרון, בנימין, בקעת הירדן וצפון ים המלח. דפי כתום נותן במה גם לעסקים של מגורשי גוש קטיף. הקטגוריות שבהן רשומים העסקים האלה, כוללות דת, למשפחה, למשרד, מזון, אומנות, אופנה, תיירות, תרבות, אירועים, ביטוח, בניין, בריאות, חינוך, דפוס, חוגים, חקלאות, טיפוח, מחשבים, מתנות, נדל״ן, ציבורי, תחבורה, מסחר וגם קטגוריה כללית בשם "מקצועי" (לפירוט אנשי מקצוע נוספים).

 

 

לא רק אינדקס אתרים

דפי כתום הוא לא רק אינדקס של עסקים מקומיים. הוא מספק לבעלי עסקים יותר מכך – למעשה, את כל הדרוש לשם שיווק בסיסי. בין השירותים הנוספים שמוצעים בולטים פתרונות שיווק שונים, כולל הופעה מקודמת בתוצאות מנועי חיפוש, שירותי פרסום, שירותי מיתוג ועוד. ניתן לקבל שירותי בניית אתר אינטרנט רספונסיבי, כולל עיצוב אישי של האתר וכן שירות אירוח עבורו, במחיר של החל מ-2,700 ש"ח + מע״מ בלבד. שירותי עיצוב גרפי זמינים כולל שירותי עיצוב לוגו, עיצוב באנרים, עיצוב פלאיירים ועיצוב כרטיסי ביקור. כל זאת, במחיר של החל מ-1,500 ש"ח + מע״מ. כמו כן ניתן לבחור מבין חבילות עסקיות שונות, חבילת פרסום אינטרנטית או חבילת עיצוב ומיתוג, במחיר של החל מ-3,000 ש"ח.

 

ויש עוד

אינדקס העסקים הוא אומנם שירות בולט במיוחד וכן שירותי השיווק שציינו. אך אתר דפי כתום מציע למעשה עוד כמה שירותים נוספים. באתר יש לוחות, מאמרים וסרטונים וגם ניתן למצוא בו קופונים מעסקים שונים ביהודה ושומרון. מצד אחד, האתר מעוצב באופן פשוט מאוד ולכן מקל על השימוש בו. מצד שני, כפי שראיתם, יש בו עושר של תכנים שימושיים. כך שהוא מהווה אתר אטרקטיבי למדי עבור תושבי האזור וכל מי שמתעניינים בו. מבחינת עסקים שמפרסמים באתר, כל זאת מושך אליו בהתמדה לקוחות פוטנציאליים עבורם.

 

לסיכום

היכן שישנו צורך מופיע במוקדם או במאוחר הפתרון. ואכן, אתר דפי כתום מספק מענה מצוין גם לנושא החרמות על עסקים אלה וגם בכלל לחיבור בין עסקים ללקוחותיהם.

השארת תגובה